4 Palmas Villa
4 Palmas Villa Guadalajara med 3 sovrum, som ligger cirka 6 minuter till fots från Parroquia Jesus nuestra pascua, lockar gästerna med utsikt över trädgården. Villan med 2 badrum, som har plats för upp till 8 gäster, erbjuder en parkering.
I den här villan bor du inom 2 km från Museo Panteón de Belén och inom 3 km från Parque Morelos. Familjer kommer att njuta av närheten till Selva Mágica, som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 3,1 km från Plaza de la Liberación.
Restaurangen Saloon del Bosque erbjuder mexikanska specialiteter ungefär 14 minuter bort till fots. Den närmaste busshållplatsen är Aurelio Gonzalez, belägen nära detta boende.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller 4 Palmas Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, 4 Palmas Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på 4 Palmas Villa?
Ett komplett kök finns på 4 Palmas Villa. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till 4 Palmas Villa?
Man kan bo i 4 Palmas Villa med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på 4 Palmas Villa?
På 4 Palmas Villa kan du utforska Guadalajaras viktigaste landmärken, inklusive Museo Panteón de Belén (2 km), Casa-Museo López Portillo (3 km) och Parque Morelos, som finns inom 10 minuters bilresa.